Yhteystiedot

Olemme vain puhelinsoiton tai sähköpostin päässä - olethan yhteydessä!

Lahjoitan naiselle Ammatin

euroa

Lahjoittaminen

Lahjoitustilit
Nordea FI63 1745 3000 1321 02
OP FI47 5789 5420 0246 76

Mobile Pay -numero 41109

SMS-lahjoitus NAISELLE numeroon 16499 (20 €)

Lahjoittamiseen liittyvät kysymykset

Lahjoittajapalvelu, avoinna arkisin klo 11-16
Puh. 020 787 1201
lahjoittajapalvelu(at)kirkonulkomaanapu.fi

Naisten Pankin toimisto

Ulla Räisänen, yksikön päällikkö
ulla.raisanen(at)kua.fi
puh. 040 143 4537

Ulpu Seppälä, yhteyspäällikkö
ulpu.seppala(at)kua.fi
puh. 050 3205798

Anne Ronkainen, assistentti
anne.ronkainen(kua.fi)
puh.  040 486 4878

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003709984544
OpusCapita Group Oy:n välittäjätunnus: 003710948874

Paperilaskut: Naisten Pankki / Kirkon Ulkomaanapu, PL 21600, 01051 LASKUT

Y-tunnus 0998454-4

Naisten Pankin Ohjausryhmä

  • Naisten Pankin ohjausryhmän puheenjohtaja
    Anni Vepsäläinen
    anni.vepsalainen(at)messukeskus.com
    puh. 0400400074

Naisten Pankin kehittämisryhmä

Naisten Pankin johtoryhmä 

  • Naisten Pankin johtoryhmän puheenjohtajat 
    Liisa Kapanen, liisa.kapanen(at)naistenpankki.fi,
    puh. 040 562 0235
    Paula Pauniaho, ppauniaho(at)gmail.com,
    puh. 050 62345
  • Viestintä
    Kaisa Majava, kaisa.majava(at)gmail.com
    Laura West, lwest(at)welho.com
  • Jelppari
    Hanna Suomela, hanna.suomela(at)naistenpankki.fi
    Leena Koivu-Kulmala, koivukulmala(at)gmail.com
  • Yritysyhteistyö
    Outi-Maria Liedes, om.liedes(at)gmail.com
    Tiina Toivakka, tiina.toivakka(at)naistenpankki.fi
  • Next Generation (nuoret aikuiset)
    Lotta Fors
    Iina Hämäläinen

Valtakunnalliset tapahtumaryhmät

Paikallisryhmät ja kontaktit ympäri Suomen

Naisten Pankin vapaaehtoistoiminta on järjestäytynyt paikallisryhmiksi ympäri Suomen. 

Haluatko kuulla lisää?

Pysy kärryillä ja tilaa Naisten Pankin uutiskirje!